Obrazec Obrazec Obrazec Obrazec Obrazec Obrazec Obrazec

Služby

Obrazec Obrazec Obrazec
Služba copywriting

Texty na míru

Když na to přijde, služba texty na míru (copywritingu) je o vytváření textu pro marketingové nebo reklamní účely s jediným cílem: svést čtenáře. Jinými slovy, prodat.

Dalo by se říci, že je to umění vytvářet přesvědčivé psané texty, jejichž cílem je přimět někoho, aby si koupil produkt nebo službu. To ale neznamená klamat čtenáře. Znamená to prezentovat to, co chcete říci, co nejatraktivnějším způsobem, aby ten, kdo to čte, byl přinucen ke koupi.

S nástupem digitálního věku se slova stala ještě důležitější. Když potenciální zákazníci přijdou na váš web nebo si přečtou popis produktu, bude pravděpodobně trvat jen několik sekund, než přejdou na další úkol. To je celý čas, kdy musíte udělat dojem. To je důvod, proč budete potřebovat dobrou službu copywritingu. Vaše webové stránky, popisy produktů internetového obchodu, příspěvky na sociálních sítích a popisy vašich služeb... jsou všechny napsány způsobem, který přiměje vaše potenciální zákazníky k akci? Pokud je odpověď ne, může to změnit služba copywritingu.

Klíčové faktory

Výzkum je nutností

Copywriteři potřebují vědět, jak efektivně vyhledávat, a musí to umět rychle. Ať už podnikáte v jakémkoli oboru, copywriteři se zavazují poskytovat kopie, které prokazují hluboké porozumění vaší společnosti.

SEO dovednosti

Nejlepší textaři vědí, jak zajistit, aby optimalizace pro vyhledávače fungovala za vás. Předpokládejme, že nemáte na mysli žádná klíčová slova. V takovém případě vám mohou pomoci generovat úspěšná slova nebo fráze, abyste efektivně oslovili vaši cílovou skupinu.

Porozumění publiku

Dobrý textař ví, jak oslovit vaši cílovou skupinu. I když tato dovednost může být zřejmá díky jejich kvalifikovanému používání klíčových slov, je v tom trochu víc. Copywriteři jsou také talentovaní na pochopení toho, co jako klient potřebujete.

Silná komunikace

Copywriting není jen o vyplňování prázdných míst, která majitel firmy poskytuje. Spisovatelé musí vědět, jak převést informace, které poskytnete, do významné kopie. Dokážou obratně přeměnit směr jedné věty v celý článek.

Rozsáhlá slovní zásoba

V této profesi musí spisovatelé dobře ovládat správná slova, která mají používat. Více než to však vyžadují také mistrovské porozumění anglickému jazyku. Příběhy, které používají, se budou odrážet ve vašem podnikání, takže musí své objednávky naplnit dikcí speciálně přizpůsobenou vašemu publiku.

Kvalita a kvantita

Když se snažíte oslovit spotřebitele, je rozhodující, co říkáte, a čas, který věnujete předání svého sdělení. Vaši čtenáři ztratí zájem, pokud bude většina vašeho článku namísto faktů obsahovat chmýří.

Pochopení sociálních médií

Váš marketingový styl musí odrážet požadavky služeb sociálních médií, se kterými pracujete. Copywriteři rozumí tomu, jak propagovat vaše reklamy na Facebooku, LinkedIn, Twitteru, Pinterestu, Instagramu a dalších platformách sociálních médií, o které máte zájem.

Práce s mobilem

Spisovatelé mají na paměti, že jejich obsah musí být viditelný na malých obrazovkách, a podle toho svou práci formátují. Nadpisy a záhlaví sekcí stále vynikají. Rozdělují odstavce tak, aby byly vždy snadno čitelné, ať se děje cokoliv. Není potřeba žádné přibližování na obrazovce!

Výhody této služby

  • Web bude působit přirozeně a lákavě
  • Přesvědčení budoucích zákazníků
  • Odlišení se od konkurence
Chci texty!

Věděli jste, že doba lidské pozornosti se za poslední 3 roky snížila z 12 sekund na 8?

Obrazec Obrazec Obrazec Obrazec

Staňte se naším partnerem

Tvorba webových stránek na míru ještě dnes!

Kontakt